• همه
 • هیدروسیکلون
 • 10 اینچ
 • 14 اینچ
 • 2 اینچ
 • 25 اینچ
 • 4 اینچ
 • 6 اینچ
 • اپکس پلی پورتان
 • بلت کلینر
 • پمپ و قطعات
 • توری سرند
 • توری سرند پلی یورتان 12 پایه
 • توری سرند پلی یورتان 4 پين
 • توری سرند پلی یورتان استپ دار
 • توری سرند پلی یورتان ترومل
 • توری سرند پلی یورتان کشویی(ریلی)
 • چرخ و غلتک
 • حلزونی پلی یورتان
 • سایر محصولات
 • شیت و لوله پلی یورتان
 • قطعات جانبی توری سرند پلی یورتان
 • قطعات یدکی هیدروسیکلون
 • کلاستر
 • کوپلینگ
 • لاینر
 • مخروطی پلی یورتان
 • هیدروسیکلون با کاربری خاص
 • هیدروسیکلون تمام پلی یورتان
 • هیدروسیکلون شن و ماسه
 • ورتکس پلی یورتان

ورتکس هیدروسیکلون fx660-gx-s2×6

هیدروسیکلون150 صنعت کاشی و سرامیک

هیدروسیکلون فلزی با لاینر لاستیکی

هیدروسیکلون ریخته گری

هیدروسیکلون پلی یورتان150مدل1

در ظرفیت های کم در مجموعه برسام پلیمر برای رسیدن به حد جدایش های پایین از هیدروسیکلون 150 استفاده می شود که قطر های آن کاهش پیدا کرده و هم زاویه مخروطی مناسبی دارد و با توجه به طول بدنه بلند نسبت به سایر هیدروسیکلون های تیپ150، حد جدایش های پایین را خواد داشت و با توجه به اینکه جنس آن از پلی یورتان است، طول عمر بیشتری نیز نسبت به هیدروسیکلون های مشابه خواهد داشت.

هیدروسیکلون پلی یورتان150

هیدروسیکلون پلی یورتان100

در مجموعه برسام پلیمر 3 نوع مختلف هیدروسیکلون تمام پلی یورتان 100 طراحی و ساخته شده که دارای کاربردهای متفاوتی هستند. یکی از انواع این هیدروسیکلون ها که دارای حدجدایش(cut size) 20 میکرون است در خطوط مختلف فرآوری مواد معدنی برای ایجاد بار در گردش استفاده می شود.

هیدروسیکلون پلی یورتان fx660-gx-s2×6

هیدروسیکلون 660 بزرگترین هیدروسیکلون Fx660-gx-32×6با لاینر پلی یورتان در ایران است که این هیدروسیکلون جهت جداسازی ذرات از 43 میکرون تا 250 میکرون استفاده می شود.

هیدروسیکلون پلی یورتان FX500

درخطوط فرآوری بزرگ، باتوجه به افزایش حجم پالپ ورودی به داخل هیدروسیکلون، نیاز  به استفاده از هیدروسیکلون هایی با سایز بزرگتر داریم. یکی از این هیدروسیکلون ها fx500  است این هیدروسیکلون در مجموعه برسام پلیمر، باز طراحی شده و با استفاده از لاینینگ پلی یورتان بجای رابر لاینینگ، مقاومت در برابر سایش را بالا برده و خواب خطوط فرآوری را به حداقل رسانده است.

هیدروسیکلون پلی یورتان fx350-gx-b

یکی دیگر از هیدروسیکلون هایی که معمولا در مدار ثانویه خطوط فرآوری از آن استفاده میشود. هیدروسیکلون Fx350-gx-b است.این هیدروسیکلون نیز مانند خیلی از هیدروسیکلون های فرآوری به صورت لاینر پلی یورتان و بدنه فلزی ساخته می شود.

هیدروسیکلون پلی یورتان 50 طرح موزلی

هیدروسیکلون 50 طرح موزلی جز کوچکترین سایز این تجهیز به شمار می رود که معمولا در خطوط پاپلوت و یا آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.در صنعت نیز در جاهایی کاربرد دارد که ظرفیت و حدجدایش پایین است. این هیدروسیکلون از جنس تمام پلی یورتان ساخته شده است و ظرفیت آن 6-1 متر مکعب  در ساعت و حد جدایش 43-2 میکرون است. با تغییر برخی از پارامترها می توان حدجدایش این هیدروسیکلون را به 1 میکرون نیز رساند.

 

هیدروسیکلون پلی یورتان 350

هیدروسیکلون پلی یورتان 250 مدل 2

هیدروسیکلون پلی یورتان 250 مدل 1

یکی از هیدروسیکلون هایی که در صنعت فرآوری مواد معدنی استفاده می شود هیدروسیکلون 250 است این هیدروسیکلون دارای لاینر فلزی با لاینر پلی یورتان است.

هیدروسیکلون پلی یورتان 250

هیدروسیکلون پلی یورتان 150تیپ مدل 2

همانگونه که می دانیم مهمترین وجه تمایز هیدروسیکلون ها ظرفیت و حد جدایش است. برای ظرفیت و حد جدایش های پایین نیاز به هیدروسیکلون با ابعاد کوچک داریم. یکی از مهمترین هیدروسیکلون هایی که در صنعت فرآوری مواد معدنی کشور استفاده می شود هیدروسیکلون 150 (6 اینچ) است.

نازل آبپاش پلی یورتان

مش ترومل اسکرین

مخروطی هیدروسیکلون پلی یورتان fx500مدل gx-b

مخروطی سوم fx350

مخروطی بالایی fx350

مخروطی fx350

لوله پلی یورتان

لاینر هیدروسیکلونevo-c 51301(مخروطی)

لاینر هیدروسیکلون پلی یورتان اوواش

کوپلینگ پلی یورتان خورشیدی10.5

کوپلینگ پلی یورتان خورشیدی 17.5

واسطه های کوپلینگ پلی یورتان در ابعاد مختلف نسبت به اندازه کوپلینگ ها ساخته می شوند که یکی از پر کاربردترین واسطه کوپلینگ ها، واسطه کوپلینگ خورشیدی 17.5 است.

کوپلینگ پلی یورتان خورشیدی 12.5

کوپلینگ پلی یورتان KB 95

کوپلینگ پلی یورتان KB 350

کوپلینگ پلی یورتان KB 200

کوپلینگ پلی یورتان KB 180

کوپلینگ پلی یورتان KB 110

کلاستر هیدروسیکلون پلی یورتان250، خوشه 8 تایی مدل 1

کلاستر هیدروسیکلون پلی یورتان 350، خوشه 5 تایی

کلاستر هیدروسیکلون پلی یورتان 250، خوشه 8 تایی مدل 2

کلاستر هیدروسیکلون پلی یورتان 250، خوشه 6 تایی

کلاستر هیدروسیکلون پلی یورتان 250، خوشه 12 عددی

کلاستر هیدروسیکلون به مجموعه ای از هیدروسیکلون ها که به صورت موازی به هم اتصال می گردند اتلاق می شود.

کلاستر هیدروسیکلون پلی یورتان 250 خوشه، 4 تایی

کلاستر هیدروسیکلون پلی یورتان 250 خوشه 6 تایی

کلاستر هیدروسیکلون پلی یورتان 250 خوشه 2تایی

کلاستر هیدروسیکلون پلی یورتان 150، خوشه 2 تایی

این هیدروسیکلون در خطوط فرآوری مواد معدنی از قبیل سنگ آهن، سیلیس، سرب و روی و… مورد استفاده قرار می گیرد. مجموعه برسام پلیمر همواره تولید کننده با کیفیت در زمینه پلی یورتان بوده و مفتخریم بسیاری از قطعات را با تکیه بر دانش و تخصص بومی در کشور عزیزمان تولید می کنیم.

کاور پیچ پلی یورتان

فیشتیل هیدروسیکلون پلی یورتان fx660

(fishtail)فیشتیل Fx660-gx انتهایی ترین قسمت هیدروسیکلون است که در تصویر فوق با رنگ قرمز از بقیه قسمت ها قابل تفکیک است.

غلتک پلی یورتان

غلطک ها یکی از مهمترین ابزارهایی هستند که در صنعت کاربرد فراوانی دارند و در صنایع مختلفی از جمله معادن،صنایع بسته بندی، نساجی، مواد غذایی، کشاورزی، داروسازی، پزشکی کارخانه های تولید روغن، آب معدنی، آرد، گچ ، سیمان و… مورد استفاده قرار می گیرند.

شیت پلی یورتان

یکی از پر کاربردترین قطعات پلی یورتان، شیت پلی یورتان است که معمولا در تمام صنایع و مکان هایی که نیاز به افزایش مقاومت سایشی است، استفاده می شود.

سیکلون غبارگیر

سیکلون های غبارگری همانگونه که از اسمشان پیداست سیکلون هایی هستند که سیال ورودی به آنها به صورت ریزدانه های غباری بوده و مخلولی از هوا و ذرات خیلی ریز و بعضا میکرونی وارد آن می شوند.

ساید بار تفلون

رابط4سوراخ مارپیچ حلزونی ترومل آسیاب

دارت ولو مخروطی7.8-11اینچ

دارت ولو مخروطی 8 اینچ

حلزونی هیدروسیکلون پلی یورتان fx660-gx-s2×6

حلزونی هیدروسیکلون پلی یورتان fx350-gx-b

حلزونی هیدروسیکلون پلی یورتان 300

حلزونی پمپ1تکه

چرخ پلی یورتان

چرخ های پلی یورتان دارای مزایای زیادی ازجمله مقاومت بالا در مقابل ضربه، مقاومت فشاری بالا، سایش کم و آلودگی صوتی کمتر در محیط را می توان نام برد که باعث شده تقاضا برای روکش چرخ از نوع پلی یورتان افزایش یابد.

توری کشویی کور پلی یورتان

توری کشویی پلی یورتان 5 میل

توری سرند کشویی پلی یورتان لبه دار

توری سرند کشویی پلی یورتان 50×50 سانتی متر

توری سرند کشویی پلی یورتان 300 میکرون

توری سرند کشویی پلی یورتان 2000-800 میکرون

یکی از این انواع توری های خشک کن، توری کشویی با دو مجموعه روزنه است که نصف توری دارای چشمه 2000 میکرون و نصف دیگر دارای چشمه 800 میکرون است. به گونه ای چشم های 800 میکرون در نزدیکی سطح سرند، چشمه های 2000 میکرون در فاصله بالاتر به جهت تخلیه اضطراری قرار می گیرند.

توری سرند ترومل پلی یورتان

سرند ترومل به صورت استوانه ای است که دارای شیب ملایم یا افقی است که حول محور خود دوران می کند معمولا در خروجی آسیاها (بالمیل-رادمیل و…) نصب می شود. بار به هنگام خروج از آسیا وارد این سرند شده و در اثر شیب ترومل و حرکت چرخشی مواد روی سرند پخش شده و به سمت خروجی حرکت می کنند و با توجه به پخش شدن روی سطح سرند، دانه هایی که ابعاد آن از سایز چشمی توری سرند کوچکتر اند از آن عبور کرده و بدین تربیت عملیات طبقه بندی مواد معدنی انجام می گیرد.

توری سرند پلی یورتان 4پین لبه دار

توری سرند پلی یورتان 4پین دیواره دار

توری سرند پلی یورتان 12پایه 800-2000 میکرون

یکی از توری های پر مصرف توری 12 پایه 2000-800 میکرون است که سایز 800 در پایین و سایز چشمی 2000 در بالا قرار می گیرد و با وارد شدن بار اضای در قسمت 2000 میکرون تخلیه اضطراری صورت می گردد.

توری سرند پلی یورتان 12 پایه دیواره دار

توری سرند پلی یورتان 12 پایه 200 میکرون

توری سرند 4پین پلی یورتان برسام1000میکرون نیمه کور

طول عمر طولانی پلی یورتان را از سایز متریال موجود در صنعت متمایز ساخته است. در صنعت فرآوری، در انتهای سرندها جایی که بار ریز نامیده می شود نیاز است که قسمت انتهایی کور باشد تا مواد به راحتی لیز خورده و ریزش کنند در این حالت از توری های نیمه کور یا کور استفاده می شود.

توری سرند 4 پین پلی یورتان2 سانتی متر

توری سرند 4 پین پلی یورتان برسام

توری سرند 4 پین پلی یورتان 500 میکرون

توری سرند 4 پین پلی یورتان 300 میکرون

توری سرند 4 پین پلی یورتان 2000 میکرون

توری سرند 12 پایه پلی یورتان لبه دار

توری های 12 پایه با توجه به ساختار متقارن پایه ها، قابلیت استفاده برای دانه بندی با چشمی هایی در جهت جریان inflow و استفاده برای آبگیری با چشمی هایی عمود بر جهت جریان را داردند. این توری های پلی یورتانی با طراحی منحصر به فرد و شبکه های بسیار ریز از هدر رفت آب و دانه های ریز جلوگیری کرده و ظرفیت تولید را افزایش می دهد.

توری سرند 4پین پلی یورتان مولتوتک

ته ریز پلی یورتان هیدروسیکلون فلزی 480×30 میلیمتر

ته ریز پلی یورتان هیدروسیکلون 370×30 میلیمتر

پین H توری سرند 4 پین پلی یورتان

پین 12 پایه پلی یورتان

برای اینکه توری پلی یورتان به سرند خشک کن وصل شده و جدا نشود همچنین توری ها در کنار یکدیگر محکم قرار بگیرند از پین12پایه استفاده می شود. این پین ها به نحوه طراحی شده اند که مقاومت سایشی در برابر عبور مواد و همچنین مانع  به حرکت درآمدن توری در طی ارتعاشات حاصل از ویبره دستگاه خشک کن می شود.

پمپ اسلاری

پکینگ پلی یورتان

پشت پروانه پمپ فلزی

پروانه پمپ فلزی

پروانه پمپ پلی یورتان

بلت کلینر پلی یورتان

یکی از مهمترین مواردی که باعث اختلال در مسیر نوار نقاله می گردد، موادی است که به صورت چسبنده روی تسمه های نوار نقاله و درام ها باقی می مانند و اگر این مواد چسبیده بر روی سطوح به موقع تمیز نشود عملا کارکرد آنها را دچار مشکل می کند.

بست کابل برق پلی یورتان 32 میلیمتر

اسلیو H توری سرند 4 پین پلی یورتان

اپکس هیدروسیکلون پلی یورتان417×156×39

در معادن شن و ماسه از تجهیز خشک کن و هیدروسیکلون برای جداسازی ماسه بادی از گل و لای و برگرداندن آن به محصول نهایی استفاده می شود. قسمت انتهایی هیدروسیکلون دوک که ذرات درشت دانه را از ریزدانه جدا می کند همواره در تماس با این ذرات بوده بنابراین بیشترین نرخ سایش را دربین قطعات دیگر دارا است.

اپکس هیدروسیکلون پلی یورتان fx500

ته ریز، اسپیگت (spigot) یا اپکس (Apex) هیدروسیکلون ها از مهمترین اجزای تشکیل دهنده آنها هستند. هیدروسیکلون هایی که در خطوط فرآوری در حال کار هستند، بدلیل تغییرات بوجود آمده در خوراک ورودی باید انعطاف پذیری لازم را داشته باشند مهمترین و ساده ترین قسمت یک هیدروسیکلون برای کنترل دانه بندی خروجی از هیدروسیکلون ها اپکس است و با کوچک کردن و بزرگتر کردن قطر خروجی ته ریز می توان دانه بندی سر ریز و ته ریز هیدروسیکلون ها را تحت تاثیر قرار داد.

اپکس هیدروسیکلون پلی یورتان fx350-gx-b قطر 80

اپکس هیدروسیکلون پلی یورتان 660 قطر145

اپکس هیدروسیکلون پلی یورتان 417×156×39

اپکس هیدروسیکلون پلی یورتان 40×80

اپکس هیدروسیکلون پلی یورتان 385×54×20v

اپکس هیدروسیکلون پلی یورتان 250

اپکس هیدروسیکلون پلی یورتان 25×130

اپکس هیدروسیکلون پلی یورتان 16.8×280

اپکس هیدروسیکلون پلی یورتان