• همه
 • هیدروسیکلون
 • 10 اینچ
 • 14 اینچ
 • 2 اینچ
 • 25 اینچ
 • 4 اینچ
 • 6 اینچ
 • اپکس پلی پورتان
 • بلت کلینر
 • پمپ و قطعات
 • توری سرند
 • توری سرند پلی یورتان 12 پایه
 • توری سرند پلی یورتان 4 پين
 • توری سرند پلی یورتان استپ دار
 • توری سرند پلی یورتان اولیه
 • توری سرند پلی یورتان ترومل
 • توری سرند پلی یورتان کشویی(ریلی)
 • چرخ و غلتک
 • حلزونی پلی یورتان
 • سایر محصولات
 • شیت و لوله پلی یورتان
 • قطعات جانبی توری سرند پلی یورتان
 • قطعات یدکی هیدروسیکلون
 • کلاستر
 • کوپلینگ
 • لاینر
 • مخروطی پلی یورتان
 • هیدروسیکلون با کاربری خاص
 • هیدروسیکلون تمام پلی یورتان
 • هیدروسیکلون شن و ماسه
 • ورتکس پلی یورتان

ورتکس هیدروسیکلون fx660-gx-s2×6

هیدروسیکلون fx660 توسط متخصصین برسام پلیمر مهندسی معکوس شده و از پلی یورتان برای پوشش داخلی آن استفاده شده است.ورتکس این هیدروسیکلون نیز از جنس پلی یورتان است و مقاومت سایشیسه با لاستیک و فلزات بسیار بالاتر است.

هیدروسیکلون150 صنعت کاشی و سرامیک

هیدروسیکلون یک وسیله استوانه ای -مخروطی شکل است که از آن معمولا برای جداسازی ذرات زیر 100 میکرون که عملکرد سرندها مختل می شود، استفاده می شود.

هیدروسیکلون فلزی با لاینر لاستیکی

هیدروسیکلون ریخته گری

در مجموعه برسام پلیمر هیدروسیکلون های صنعت شن و ماسه در تیپ های مختلفی تولید می شود. یکی از این مدل ها، هیدروسیکلون ریخته گری است که کاملا فلزی و ضخامت ورق های آن  22 میلیمتر است.

هیدروسیکلون پلی یورتان150مدل1

در ظرفیت های کم در مجموعه برسام پلیمر برای رسیدن به حد جدایش های پایین از هیدروسیکلون 150 استفاده می شود که قطر های آن کاهش پیدا کرده و هم زاویه مخروطی مناسبی دارد و با توجه به طول بدنه بلند نسبت به سایر هیدروسیکلون های تیپ150، حد جدایش های پایین را خواد داشت و با توجه به اینکه جنس آن از پلی یورتان است، طول عمر بیشتری نیز نسبت به هیدروسیکلون های مشابه خواهد داشت.

هیدروسیکلون پلی یورتان150

هیدروسیکلون پلی یورتان100

در مجموعه برسام پلیمر 3 نوع مختلف هیدروسیکلون تمام پلی یورتان 100 طراحی و ساخته شده که دارای کاربردهای متفاوتی هستند. یکی از انواع این هیدروسیکلون ها که دارای حدجدایش(cut size) 20 میکرون است در خطوط مختلف فرآوری مواد معدنی برای ایجاد بار در گردش استفاده می شود.

هیدروسیکلون پلی یورتان fx660-gx-s2×6

هیدروسیکلون 660 بزرگترین هیدروسیکلون Fx660-gx-32×6با لاینر پلی یورتان در ایران است که این هیدروسیکلون جهت جداسازی ذرات از 43 میکرون تا 250 میکرون استفاده می شود.

هیدروسیکلون پلی یورتان FX500

درخطوط فرآوری بزرگ، باتوجه به افزایش حجم پالپ ورودی به داخل هیدروسیکلون، نیاز  به استفاده از هیدروسیکلون هایی با سایز بزرگتر داریم. یکی از این هیدروسیکلون ها fx500  است این هیدروسیکلون در مجموعه برسام پلیمر، باز طراحی شده و با استفاده از لاینینگ پلی یورتان بجای رابر لاینینگ، مقاومت در برابر سایش را بالا برده و خواب خطوط فرآوری را به حداقل رسانده است.

هیدروسیکلون پلی یورتان fx350-gx-b

یکی دیگر از هیدروسیکلون هایی که معمولا در مدار ثانویه خطوط فرآوری از آن استفاده میشود. هیدروسیکلون Fx350-gx-b است.این هیدروسیکلون نیز مانند خیلی از هیدروسیکلون های فرآوری به صورت لاینر پلی یورتان و بدنه فلزی ساخته می شود.

هیدروسیکلون پلی یورتان 50 طرح موزلی

هیدروسیکلون 50 طرح موزلی جز کوچکترین سایز این تجهیز به شمار می رود که معمولا در خطوط پاپلوت و یا آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.در صنعت نیز در جاهایی کاربرد دارد که ظرفیت و حدجدایش پایین است. این هیدروسیکلون از جنس تمام پلی یورتان ساخته شده است و ظرفیت آن 6-1 متر مکعب  در ساعت و حد جدایش 43-2 میکرون است. با تغییر برخی از پارامترها می توان حدجدایش این هیدروسیکلون را به 1 میکرون نیز رساند.

 

هیدروسیکلون پلی یورتان 350

یکی از هیدروسیکلون های پرکاربرد در صنعت مخصوصا در خطوط با ظرفیت متوسط، هیدروسیکلون 350 است. این هیدروسیکلون از جنس فلزی با لاینر پلی یورتان است.

هیدروسیکلون پلی یورتان 250 مدل 2

یکی از هیدروسیکلون هایی که در صنعت فرآوری کشور مورد استفاده قرار می گیرد هیدروسیکلون 250 است.

هیدروسیکلون پلی یورتان 250 مدل 1

یکی از هیدروسیکلون هایی که در صنعت فرآوری مواد معدنی استفاده می شود هیدروسیکلون 250 است این هیدروسیکلون دارای لاینر فلزی با لاینر پلی یورتان است.

هیدروسیکلون پلی یورتان 250

هیدروسیکلون پلی یورتان 150تیپ مدل 2

همانگونه که می دانیم مهمترین وجه تمایز هیدروسیکلون ها ظرفیت و حد جدایش است. برای ظرفیت و حد جدایش های پایین نیاز به هیدروسیکلون با ابعاد کوچک داریم. یکی از مهمترین هیدروسیکلون هایی که در صنعت فرآوری مواد معدنی کشور استفاده می شود هیدروسیکلون 150 (6 اینچ) است.

نازل آبپاش پلی یورتان

یکی از مهمترین قسمت هایی که این کار انجام می شود سرند ها هستند. در سرندها لازم است تا آب تحت زاویه خاص بصورت یکنواخت و متناوب پاشیده شود. برای این کار از نازل های آبپاش های روی سرند استفاده می شود.

مخروطی هیدروسیکلون پلی یورتان fx500مدل gx-b

یکی از قسمت های این هیدروسیکلون، قسمت مخروطی ایست که لاینینگ پلی یورتان شده است.

مخروطی سوم fx350

مخروطی بالایی fx350

مخروطی fx350

لوله پلی یورتان

لاینر هیدروسیکلونevo-c 51301(مخروطی)

لاینر هیدروسیکلون پلی یورتان اوواش

با قرار گرفتن دستگاه Evowash در خطوط فرآوری شن و ماسه، دستگاه ماسه شور حذف شده و مواد مستقیم داخل هیدروسشیکلون های این دستگاه رفته و سر ریز آن به مخزن باطله و ته ریز آن روی سرندی ریخته می شود که دارای دوش هایی برای شستشوی شن و ماسه است.

کوپلینگ پلی یورتان خورشیدی 17.5

واسطه های کوپلینگ پلی یورتان در ابعاد مختلف نسبت به اندازه کوپلینگ ها ساخته می شوند که یکی از پر کاربردترین واسطه کوپلینگ ها، واسطه کوپلینگ خورشیدی 17.5 است.

کوپلینگ پلی یورتان خورشیدی 12.5

واسطه های کوپلینگ پلی یورتان در ابعاد مختلف نسبت به اندازه کوپلینگ ها ساخته می شوند که یکی از پر کاربردترین واسطه کوپلینگ ها، خورشیدی 12.5 است. به دلیل خاصیت ارتجاعی این محیط اتصال که از پلی اورتان ساخته شده است.

کوپلینگ پلی یورتان خورشیدی 10.5

واسطه های کوپلینگ پلی اورتان در اندازه های مختلفی در مقایسه با اندازه های کوپلینگ ساخته می شوند، یکی از پرکاربردترین واسطه کوپلینگ پلی یورتان 10.5 است. به دلیل انعطاف پذیری پلی یورتان، این محیط اتصال شوک های الکتریکی را جذب کرده و از شکستن آنها جلوگیری می کند.

کوپلینگ پلی یورتان KB 95

امروزه از واسطه کوپلینگ های پلی اورتان استفاده زیادی می شود که دارای خواص ضد سایش، ضد روغن، ضربه و فشار بوده و در اندازه های مختلف قابل تولید می باشد.

کوپلینگ پلی یورتان KB 350

هر یک از کوپلینگ های ذکر شده دارای واسطه هایی ( رابط ها) هستند که ضربه اولیه کوپلینگ را درحین چرخش دریافت می کنند و همچنین باعث ایجاد گشتاور حرکت می شوند. کوپلینگ KBهمچنین به عنوان رابط H شکل برای انتقال نیرو از موتور الکتریکی به گیربکس در خودروها شناخته می شود.

کوپلینگ پلی یورتان KB 200

این واسطه های کوپلینگ با توجه به نوع کوپلینگ ها و سایز آنها تولید می شوند، 250،200،180،160،140،125،110،95،80 که یکی از رایج ترین نوع کوپلینگ، واسطه کوپلینگ 200KB می باشد. که در بین تمامی سایز ها بیشترین استفاده را دارد.

کوپلینگ پلی یورتان KB 180

کوپلینگ ها دارای واسطه هایی از جنس لاستیک است با پیشرفت تکنولوژی و ورود پلی یورتان به صنایع، امروزه به شکل گسترده از واسطه کوپلینگ های پلی یورتانی استفاده میشود که خاصیت ضدسایش، ضد روغن، مقاوم در برابر ضربه و فشار را دارد و در اندازه و سختی های مختلف قابل تولید است.

کوپلینگ پلی یورتان KB 110

کوپلینگ ها برای انتقال نیرو و ایجاد گشتاور بین دو موتور مورد استفاده قرار می گیرند. کوپلینگ ها دارای تیپ های مختلفی هستند که از آن جمله می توان کوپلینگ خورشیدی(HRC) کوپلینگ های (KB) کوپلینگ های روتکسی را نامبرد

کلاستر هیدروسیکلون پلی یورتان250، خوشه 8 تایی مدل 1

کلاستر هیدروسیکلون پلی یورتان 350، خوشه 5 تایی

کلاستر هیدروسیکلون پلی یورتان 250، خوشه 8 تایی مدل 2

کلاستر هیدروسیکلون پلی یورتان 250، خوشه 6 تایی

کلاستر هیدروسیکلون پلی یورتان 250، خوشه 12 عددی

کلاستر هیدروسیکلون به مجموعه ای از هیدروسیکلون ها که به صورت موازی به هم اتصال می گردند اتلاق می شود.

کلاستر هیدروسیکلون پلی یورتان 250 خوشه، 4 تایی

گاهی ظرفیت خط به شکلی است که یک هیدروسیکلون جواب کار را نمی دهد و مجبور هستیم از چند هیدروسیکلون بصورت موازی استفاده کنیم تا عملیات طبقه بندی را انجام دهیم.

کلاستر هیدروسیکلون پلی یورتان 250 خوشه 6 تایی

کلاستر هیدروسیکلون پلی یورتان 250 خوشه 2تایی

کلاستر هیدروسیکلون پلی یورتان 150، خوشه 2 تایی

این هیدروسیکلون در خطوط فرآوری مواد معدنی از قبیل سنگ آهن، سیلیس، سرب و روی و… مورد استفاده قرار می گیرد. مجموعه برسام پلیمر همواره تولید کننده با کیفیت در زمینه پلی یورتان بوده و مفتخریم بسیاری از قطعات را با تکیه بر دانش و تخصص بومی در کشور عزیزمان تولید می کنیم.

کاور پیچ پلی یورتان

امروزه در صنایع مختلف برای جلوگیری از فرسودگی قطعات آنها را روکش می کنند که یک نمونه بارز آن  روکش مهره ها است که در صنعت به آن بسیار نیاز دارند که روی این مهره ها پوشش پلی یورتان ریخته می شود که به آن کاورپیچ پلی یورتان میگویند.

فیشتیل هیدروسیکلون پلی یورتان fx660

(fishtail)فیشتیل Fx660-gx انتهایی ترین قسمت هیدروسیکلون است که در تصویر فوق با رنگ قرمز از بقیه قسمت ها قابل تفکیک است.

غلتک پلی یورتان

غلطک ها یکی از مهمترین ابزارهایی هستند که در صنعت کاربرد فراوانی دارند و در صنایع مختلفی از جمله معادن،صنایع بسته بندی، نساجی، مواد غذایی، کشاورزی، داروسازی، پزشکی کارخانه های تولید روغن، آب معدنی، آرد، گچ ، سیمان و… مورد استفاده قرار می گیرند.

شیت پلی یورتان

یکی از پر کاربردترین قطعات پلی یورتان، شیت پلی یورتان است که معمولا در تمام صنایع و مکان هایی که نیاز به افزایش مقاومت سایشی است، استفاده می شود.

سیکلون غبارگیر

سیکلون های غبارگری همانگونه که از اسمشان پیداست سیکلون هایی هستند که سیال ورودی به آنها به صورت ریزدانه های غباری بوده و مخلولی از هوا و ذرات خیلی ریز و بعضا میکرونی وارد آن می شوند.

ساید بار تفلون

رابط4سوراخ مارپیچ حلزونی ترومل آسیاب

دارت ولو مخروطی7.8-11اینچ

دارت ولو مخروطی 8 اینچ

حلزونی هیدروسیکلون پلی یورتان fx660-gx-s2×6

حلزونی هیدروسیکلون پلی یورتان fx350-gx-b

حلزونی هیدروسیکلون پلی یورتان 300

همانگونه که قبلا اشاره شده است هیدروسیکلون یک ظرف استوانه ای – مخروطی شکل است که مواد در آن تحت تاثیر 2 نیروی گریز از مرکز و مقاومت سیال در برابر حرکت قرار دارند.یکی از هیدروسیکلون های مهم در صنعت فرآوری کشور علی الخصوص فرآوری مس، هیدروسیکلون 300 است.

حلزونی پمپ1تکه

یکی از قطعات پمپ های اسلاری که در معرض بیشترین سایش قرار دارد حلزونی پمپ است که بصورت یک تکه و 2 تکه ساخته می شوند.

چرخ پلی یورتان

چرخ های پلی یورتان دارای مزایای زیادی ازجمله مقاومت بالا در مقابل ضربه، مقاومت فشاری بالا، سایش کم و آلودگی صوتی کمتر در محیط را می توان نام برد که باعث شده تقاضا برای روکش چرخ از نوع پلی یورتان افزایش یابد.

توری کشویی پلی یورتان 5 میل

توری سرند کشویی پلی یورتان لبه دار

در مجموعه برسام پلیمر توری های لبه دار بصورت های مختلفی تولید می شود که یکی از این حالت ها توری کشویی پلی یورتان  لبه دار است. توری های کشویی به صورت ریلی روی آدمک ها نصب می شوند. لبه این توری ها متفاوت است و ممکن است بسته به نوع ماده معدنی و محل استقرار متفاوت باشد.

توری سرند کشویی پلی یورتان 50×50 سانتی متر

در مجموعه برسام پلیمر انواع توری های سرند کشویی 50×50 طراحی و تولید می شود که دارای چشمی های کونیک بوده و علاوه بر طول عمر بالا نسبت به توری های فولادی و لاستیکی، مشکلات گرفتگی چشمی ها نیز برطرف گردیده و با افزایش بازدهی، نگرانی های خط تولید را کاهش داده است.

توری سرند کشویی پلی یورتان 300 میکرون

توری سرند کشویی پلی یورتان 300 میکرون هم برای دانه بندی و هم برای آبگیری مورد استفاده قرار می گیرد (با توجه به نحوه قرار گرفتن روزنه ها). تفاوت توری های پلی یورتان با توری های فلزی و لاستیکی در این است که علاوه بر طول عمر و مقاومت بالا از نظر سایش، قابلیت تولید در انواع چشمی ها و سایز ها را نیز دارد.

توری سرند کشویی پلی یورتان کور

توری های کشویی کور معمولا در انتهای سرند قرار می گیرد تا بار به راحتی از روی آنها پایین بریزد. خاصیت پلی یورتانی این توری باعث مقاومت بالا در برابر سایش می گردد.

توری سرند کشویی پلی یورتان 2000-800 میکرون

یکی از این انواع توری های خشک کن، توری کشویی با دو مجموعه روزنه است که نصف توری دارای چشمه 2000 میکرون و نصف دیگر دارای چشمه 800 میکرون است. به گونه ای چشم های 800 میکرون در نزدیکی سطح سرند، چشمه های 2000 میکرون در فاصله بالاتر به جهت تخلیه اضطراری قرار می گیرند.

توری سرند ترومل پلی یورتان

سرند ترومل به صورت استوانه ای است که دارای شیب ملایم یا افقی است که حول محور خود دوران می کند معمولا در خروجی آسیاها (بالمیل-رادمیل و…) نصب می شود. بار به هنگام خروج از آسیا وارد این سرند شده و در اثر شیب ترومل و حرکت چرخشی مواد روی سرند پخش شده و به سمت خروجی حرکت می کنند و با توجه به پخش شدن روی سطح سرند، دانه هایی که ابعاد آن از سایز چشمی توری سرند کوچکتر اند از آن عبور کرده و بدین تربیت عملیات طبقه بندی مواد معدنی انجام می گیرد.

توری سرند پلی یورتان 4پین دیواره دار

توری های دیواره دار به واسطه بلندی لبه برای سرند هایی استفاده می شود که عرض آنها زیاد است و می خواهیم دو ماده معدنی را جداگانه طبقه بندی کنیم و دیواره توری که معمولا در مرکز سرند قرار می گیرد باعث جداکردن این دو بخش می شود.

توری سرند پلی یورتان 40×940×1210

در مجموعه برسام پلیمر انواع توری های سرند های اولیه از جمله سایز 40×940×1210 طراحی و تولید می شود که دارای چشمی های کونیک بوده و علاوه بر طول بالا نسبت به توری های فولادی و لاستیکی، مشکلات گرفتگی چشمی ها نیز برطرف گردیده و با افزایش بازدهی، نگرانی های خط تولید را کاهش داده است.

توری سرند پلی یورتان 4 پین لبه دار

گاهی نیاز است متریال یا ماده معدنی زمان بیشتری روی سرند باقی بماند تا بیشتر سرند شود و عملکرد طبقه بندی بهتر شود. در این صورت از توری های لبه دار استفاده می شود.

توری سرند پلی یورتان 12پایه 800-2000 میکرون

یکی از توری های پر مصرف توری 12 پایه 2000-800 میکرون است که سایز 800 در پایین و سایز چشمی 2000 در بالا قرار می گیرد و با وارد شدن بار اضای در قسمت 2000 میکرون تخلیه اضطراری صورت می گردد.

توری سرند پلی یورتان 12 پایه دیواره دار

توری سرند پلی یورتان 12 پایه 200 میکرون

یکی از انواع توری های سرند پلی یورتانی برسام پلیمر، توری سرند پلی یورتان 200 میکرون است که به علت سهولت در نصب و تعویض و همچنین کاربرد دوگانه آن به علت مربعی بودن و آزادی عمل برای نصب در جهت مورد نیاز (هم در فرآیند آبگیری و هم دانه بندی) بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

توری سرند 4پین پلی یورتان برسام1000میکرون نیمه کور

طول عمر طولانی پلی یورتان را از سایز متریال موجود در صنعت متمایز ساخته است. در صنعت فرآوری، در انتهای سرندها جایی که بار ریز نامیده می شود نیاز است که قسمت انتهایی کور باشد تا مواد به راحتی لیز خورده و ریزش کنند در این حالت از توری های نیمه کور یا کور استفاده می شود.

توری سرند 4 پین پلی یورتان برسام

یکی از انواع توری های پلی اورتان مجموعه برسام مش 4 پین به اضافه مش 12 پین است که در 3 نوع مولتوتک، اسکالپر و برسام موجود است. توری های برند برسام به واسطه سطح  آزاد بیشتر نسبت به مولتوتک، فرآیند آبگیری و دانه بندی کمک بیشتری می کند و توسط متخصصین برسام پلیمر طراحی شده است.

توری سرند 4 پین پلی یورتان 500 میکرون

توری سرند 4 پین پلی یورتان 500 میکرون در صنعت سنگ آهن، سرب و روی، زغال سنگ، سیلیس و … استفاده می شود. برای انتخاب نوع توری و سایز توری با داشتن از اطلاعات دستگاه و ارتباط با متخصصین واحد فرآوری معدن مجموعه برسام پلیمر، مناسب ترین نوع مش پلی اورتان ارائه می گردد.

توری سرند 4 پین پلی یورتان 300 میکرون

توری سرند 4 پین پلی یورتان 300 میکرون در صنعت سنگ آهن، سرب و روی، زغالسنگ، سیلیس و… استفاده می شود. برای انتخاب نوع توری و سایز چشمی، با دانستن اطلاعات دستگاه و ارتباط با کارشناسان مجموعه برسام پلیمر، مناسبترین نوع توری پلی یورتان پیشنهاد می گردد.

توری سرند 4 پین پلی یورتان 2000 میکرون

در مجموعه برسام پلیمر توری های پلی یورتان حالت های نصب مختلفی دارند. 12 پایه، 4 پین، ریلی و… از حالت های رایج در صنعت فرآوری کشور هستند که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. در صنعت سنگ آهن، سرب و روی، زغالسنگ، سیلیس و… از توری های 4 پین 2000 میکرون استفاده می شود.

توری سرند 4 پین پلی یورتان 20×20 میلیمتر

توری سرند 4 پین پلی یورتان 20×20 میلیمتر در صنعت سنگ آهن، سرب و روی، زغال سنگ، سیلیس، مگنز، کرومیت و… برای دانه بندی اولیه استفاده می شود.

توری سرند 12 پایه پلی یورتان لبه دار

توری های 12 پایه با توجه به ساختار متقارن پایه ها، قابلیت استفاده برای دانه بندی با چشمی هایی در جهت جریان inflow و استفاده برای آبگیری با چشمی هایی عمود بر جهت جریان را داردند. این توری های پلی یورتانی با طراحی منحصر به فرد و شبکه های بسیار ریز از هدر رفت آب و دانه های ریز جلوگیری کرده و ظرفیت تولید را افزایش می دهد.

توری سرند 4پین پلی یورتان مولتوتک

توری های پلی یورتان بعضا به واسطه نحوه نصب آنها بر روی سرند، نوع کاربرد آنها یا حتی شرکت سازنده آن نام گذاری می گردند.

ته ریز پلی یورتان هیدروسیکلون فلزی 480×30 میلیمتر

ته ریز هیدروسیکلون نقش مهمی در دانه بندی و یا آبگیری هیدروسیکلون ها دارد. بطور کلی با افزایش قطر اپکس دانه بندی سر ریز کوچک شده و با کاهش قطر اپکس دانه بندی سر ریز درشت می شود.

ته ریز پلی یورتان هیدروسیکلون 370×30 میلیمتر

ترومل اسکرین پلی یورتان

برای ترومل های با قطر بیشتر از یک متر، بجای حالت رول، از توری های مربعی شکل با اندازه 305 در 305 میلیمتر که معمولا 4 پین هستند استفاده می شود. این توری ها چون حالت خم دارند، از کنار هم قرار دادن آنها دایره ای تشکیل می شود که با پین و اسلیو به همدیگر متصل شده و نهایتا کل سطح ترومل را می پوشانند.

پین H توری سرند 4 پین پلی یورتان

پین 12 پایه پلی یورتان

برای اینکه توری پلی یورتان به سرند خشک کن وصل شده و جدا نشود همچنین توری ها در کنار یکدیگر محکم قرار بگیرند از پین12پایه استفاده می شود. این پین ها به نحوه طراحی شده اند که مقاومت سایشی در برابر عبور مواد و همچنین مانع  به حرکت درآمدن توری در طی ارتعاشات حاصل از ویبره دستگاه خشک کن می شود.

پمپ فلزی

پمپ های اسلاری طرح وارمن (8 به 6) 1 تکه است که در کارخانه های تولید شن و ماسه مورد استفاده قرار می گیرند.

پمپ اسلاری

پمپ های اسلاری وظیفه انتقال سیالی را بر عهده دارند که عمدتا از ذرات جامد تشکیل شده و دارای خاصیت سایشی است. طراحی این پمپ ها به گونه ایست که علاوه بر اینکه مواد را انتقال می دهند، مقاومت سایشی مناسبی نیز دارند.

پکینگ پلی یورتان

پکینگ وسیله ای برای آببندی مکانیکی است. در واقع نوعی درزگیر است که اجازه نشت آب، روغن و… را نمی دهد.

پشت پروانه پمپ فلزی

پروانه پمپ فلزی

پروانه پمپ پلی یورتان

از مهمترین قسمت های پمپ، پروانه پمپ است که با چرخیدن آن اسلاری انتقال می یابد و چون این قطعه با مواد جامد بالا در ارتباط است به طور معمول سریع سایش پیدا می کند و مستهلک می گردد.

بلت کلینر پلی یورتان

یکی از مهمترین مواردی که باعث اختلال در مسیر نوار نقاله می گردد، موادی است که به صورت چسبنده روی تسمه های نوار نقاله و درام ها باقی می مانند و اگر این مواد چسبیده بر روی سطوح به موقع تمیز نشود عملا کارکرد آنها را دچار مشکل می کند.

بست کابل برق پلی یورتان 32 میلیمتر

اسلیو H توری سرند 4 پین پلی یورتان

اپکس هیدروسیکلون پلی یورتان417×156×39

در معادن شن و ماسه از تجهیز خشک کن و هیدروسیکلون برای جداسازی ماسه بادی از گل و لای و برگرداندن آن به محصول نهایی استفاده می شود. قسمت انتهایی هیدروسیکلون دوک که ذرات درشت دانه را از ریزدانه جدا می کند همواره در تماس با این ذرات بوده بنابراین بیشترین نرخ سایش را دربین قطعات دیگر دارا است.

اپکس هیدروسیکلون پلی یورتان fx500

ته ریز، اسپیگت (spigot) یا اپکس (Apex) هیدروسیکلون ها از مهمترین اجزای تشکیل دهنده آنها هستند. هیدروسیکلون هایی که در خطوط فرآوری در حال کار هستند، بدلیل تغییرات بوجود آمده در خوراک ورودی باید انعطاف پذیری لازم را داشته باشند مهمترین و ساده ترین قسمت یک هیدروسیکلون برای کنترل دانه بندی خروجی از هیدروسیکلون ها اپکس است و با کوچک کردن و بزرگتر کردن قطر خروجی ته ریز می توان دانه بندی سر ریز و ته ریز هیدروسیکلون ها را تحت تاثیر قرار داد.

اپکس هیدروسیکلون پلی یورتان fx350-gx-b قطر 80

اپکس هیدروسیکلون پلی یورتان 660 قطر145

اپکس هیدروسیکلون پلی یورتان 40×80

اپکس هیدروسیکلون پلی یورتان 385×54×20v

اپکس هیدروسیکلون پلی یورتان 250

اپکس هیدروسیکلون پلی یورتان 25×130

اپکس هیدروسیکلون پلی یورتان 16.8×280

اپکس هیدروسیکلون پلی یورتان