برسام پلیمر

برسام پلیمر حاصل تجربه بالغ بر 10 سال کار عملیاتی و مدیریتی در صنعت پلی ­یورتان ایران است.

هدف اولیه و اصلی مجموعه برسام پلیمر طراحی و ساخت قطعاتی است که باعث پیشرفت روزافزون در پروژه­ های صنایع و معادن کشور و همکاران فعال در بخش نفت و گاز گردد.

سعی تمامی افراد حاضر در مجموعه برسام پلیمر، استفاده از نهایت امکانات و تخصص نیروهای کار بلد و متعهد تنها در جهت تولید با کیفیت و به روز است.

این مجموعه همچنین به دنبال تلاش برای بومی سازی قطعات مصرفی در صنعت کشور عزیزمان برای رسیدن به تولید 100 درصد ملی و بی نیازی از واردات هر گونه کالای مشابه در این زمینه است. البته شایان ذکر است رسیدن به این حجم از موفقیت مستلزم کار شبانه روزی و استفاده از علم، تخصص و تعهد در کنار حمایت مصرف کنندگان گرامی خواهد بود.

از جمله دلایل موفقیت روزافزون این مجموعه دارا بودن کادر فنی و مدیریتی با دانش آکادمیک در کنار مشاوران خبره و با تجربه در صنایع مختلف است.

اتاق فکر برسام پلیمر قادر به طراحی هر قطعه کاربردی و نیز توانایی رفع نقص احتمالی هر قطعه یا تجهیزی است.

ما مفتخریم که بارها و بارها به عنوان تولید کننده با کیفیت ایرانی در زمینه پلی­ یورتان بوده­ ایم که برخی از قطعات را برای اولین بار با تکیه بر دانش و تخصص بالای مجموعه برسام پلیمر در کشور عزیزمان تولید کرده و افتخار همکاری با اکثر خطوط فرآوری مواد معدنی را داشته ایم.

افق پیش روی برسام پلیمر با یاری خداوند رسیدن به صنعتی صد در صد بومی و ملی با قدرت رقابت منطقه ­ای و فرا منطقه­ ای است که در سایه لطف الهی و حمایت صنعت کاران ایرانی محقق خواهد شد.

باعث افتخار برسام پلیمر است که علاوه بر تولید با کیفیت محصول مورد نیاز، مشاور و پاسخگوی همیشگی متقاضی باشیم.

همراه در تولید       —      همیار در مشاوره