درباره ما

برسام پلیمر

برسام پلیمر حاصل تجربه بالغ بر 10 سال کار عملیاتی و مدیریتی در صنعت پلی ­یورتان ایران است.

هدف اولیه و اصلی مجموعه برسام پلیمر طراحی و ساخت قطعاتی است که باعث پیشرفت روزافزون در پروژه­های صنایع و معادن کشور و همکاران فعال در بخش نفت و گاز گردد.

سعی تمامی افراد حاضر در مجموعه برسام پلیمر، استفاده از نهایت امکانات و تخصص نیروهای کار بلد و متعهد تنها در جهت تولید با کیفیت و به روز می­باشد.

این مجموعه همچنین به دنبال تلاش برای بومی سازی قطعات مصرفی در صنعت کشور عزیزمان برای رسیدن به تولید 100 درصد ملی و بی نیازی از واردات هر گونه کالای مشابه در این زمینه است.البته شایان ذکر است رسیدن به این حجم از موفقیت مستلزم کار شبانه روزی واستفاده از علم، تخصص و تعهد در کنار حمایت مصرف کنندگان گرامی خواهد بود.

از جمله دلایل موفقیت روزافزون این مجموعه دارا بودن کادر فنی و مدیریتی با دانش آکادمیک در کنار مشاوران خبره و با تجربه در صنایع مختلف است.

اتاق فکر برسام پلیمر قادر به طراحی هر قطعه کاربردی و نیز توانایی رفع نقص احتمالی هر قطعه یا تجهیزی می­باشد.

ما مفتخریم که بارها و بارها به عنوان تولید کننده با کیفیت ایرانی در زمینه پلی­یورتان بوده­ایم که برخی از قطعات رابرای اولین بار با تکیه بر دانش و تخصص بالای مجموعه برسام پلیمر در کشور عزیزمان تولید کرده و افتخار همکاری با اکثر خطوط فرآوری مواد معدنی را داشته ایم.

افق پیش روی برسام پلیمر با یاری خداوند رسیدن به صنعتی صد در صد بومی وملی با قدرت رقابتی منطقه­ای و فرا منطقه­ای است که در سایه لطف الهی و حمایت صنعت کاران ایرانی محقق خواهد شد.

باعث افتخار برسام پلیمر است که علاوه بر تولید با کیفیت محصول مورد نیاز، مشاور و پاسخگوی همیشگی متقاضی باشیم.

همراه در تولید       —      همیار در مشاوره